8 Ağustos 2012 Çarşamba

Uzun Uzuun İliskiler Adamıyım!!


Başlıktanda anlaşalıcağı üzere azizim ben uzun ilişkilerinin adamıyım. Sevgililerimle anlaşma yapmışcasına 5 yılı devirip,  adam edip piyasaya gönderiyorum. Halka arz eiş gibi. Eğer sevgilim yoksa da bir önceki sevgilimin yasını minimum 3 yıl tutarak o boktan hissiyatı bile içimde uzun uzzzunnn yaşıyorum. Yani boşta olduğum zamanlarda ''ayyy benim neden sevgilim yok '' zırvalıklarımı dostlarıma çektirmiyorum. Bu bakımdan şanslı sayıyorum onları. Önceki sevgilinin kuyruk acısı beni 3 yıl götürüyor.


Asıl meselem şu; diyorum ki şöyle azıcık karakterli olsaydım lannn !! Azicik yani,  öyle astığı astık, kestiği kestik cinsten de değil. A - zı- cık.

Yani misal herif benim sinir tellerimde ip atladığı zamanlarda sittir git ibne  diyebileyim, bu olmadı üzülüyorum lan yaptıklarına diyeyim bu da olmadı en azından yazık değil mi olum evladım diyim bari. Ama işin rengi bende o tonlarda değil, ağzıma sıçtıkça daha bir bağlanma sendromu  ( lise dönemlerinden kalma taktik hala işliyor ). Ayni yaprak dökümündeki anne figürü gibiyim haci. Ağzımızın tadi kaçmasın diye diye ağzıma sıçtım. Bu sebeple de ilişkilerim zırt diye hiç bitmedi ,böyle kanım çekilene kadar dayandım azizim. ( arka fonda izel- drakula çalıyor ).


Al işte sana uzun ilişki formülü. Hiç bir halta isyan etmeyip, gıkını çıkarmazsan ahirete bile beraber göç edebilirsin. Mis gibi. İki cihanda beraberlik (:


Hani geç otur karşıma benim ilişkilerime bak , bak bir şımarık yapıyoo bu yelloz dersin. O yelloz sabır taşı olduğundan beybi.  Şöyle bir trip atayım , efendime söyleyeyim kızıp masadan kalkayım, doğum günümde bana spor salonu üyeliği hediye ettiği için sevgilimin canına okuyayım (yaram var) falan gibi çıkışlarım yok. Çıkış yerlerimde bir sorun var ama belli ki. Yine tüylerim diken diken oldu adam bana spor salonu üyeliği hediye etti laaaan , tektaş beklerken bir üye kartı. Gıkım çıkmadı onda bile. Böyle bir  salağım.

Şimdi ben yeni başlayanlar için seslenmek istiyorum; eğer sevdiğiniz öküz canınızı sıkıyorsa sizde onun boğazını sıkın. Sonrasında bu bünye gibi olursanız ilişkileri bitiren mennuniyetsiz yelloz siz oluyorsunuz. Kimseye de bir bok anlatmadığınızdan bu sufat çukk diye size uyuyor. Sizde kendinizden taviz vere vere çatlıyorsunuz.

Formülü verdimm hacilar ;  çalışıp gelin, uzun uzzzuuun ilişkiler diliyorum sizlere. Sırrı bu çünkü.

( Sevgilim burada üzerine alınman gereken hiçbir konu mevzu bahis değil adfghjkjkçkgfgdsfda ağzımın tadı kaçmasın durduk yere. )


Esenlikle ve sevgiyle kalın efendim asdfghjklç.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sende de bir şeytanlık vardır?